Тендерне оголошення з надання послуг із забезпечення модифікації сайту Офіційний веб-сайт Державної служби якості освіти України» (2019)

Шановні учасники тендеру!

Запрошуємо вас до участі у тендері з надання послуг із забезпечення модифікації сайту Офіційний веб-сайт Державної служби якості освіти України» ua у рамках реалізації Проекту «Розвиток громад в Україні шляхом упровадження програми «Школа як осередок розвитку громади», що впроваджується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта.

Детальна інформація в описі послуг та технічному завданні.

Заявку можна надіслати до 22 листопада 2019 року до 15:00 за київським часом на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тема листа: «Назва компанії_Заявка на тендер».

У разі необхідності отримання додаткової інформації, звертайтеся до Олени Глоби - координатора ВФ «Крок за кроком»за телефоном +38 (044) 235-11-36 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Місія Всеукраїнського фонду "Крок за кроком":

  • сприяння втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій;
  • ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях;
  • залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.