Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

У Полтаві відбулася презентація проекту «Розвиток громад в Україні шляхом впровадження програми «Школа як осередок розвитку громади»

 

У Полтаві відбулася презентація проекту «Розвиток громад в Україні шляхом впровадження програми «Школа як осередок розвитку громади». Його мета - подальший розвиток і забезпечення життєздатності програми «Школа як осередок розвитку громади» шляхом об’єднання ресурсів із програмами розвитку освіти на місцевому рівні. Директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Сергій Шевчук наголосив на важливості питання розробки концепції розвитку області до 2020 року.

Сергій Шевчук, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА
"Приорітетним для освітян області на сьогодні для нас є це формування потужних освітніх округів, які забезпечать реальну якість середньої освіти і рівномірно однозначно забезпечують її доступ дитини сільської до здобуття вищої освіти в провідних вищих навчальних закладах Полтавщини чи України загалом."

Проект реалізується за підтримки всеукраїнського фонду «Крок за кроком» спільно з Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти і спрямований на якісне вдосконалення програми «Школа як осередок розвитку громади».

Наталія Софій, організатор проекту, директор Всеукраїнського фонду «Крок за кроком»
"Ми не тільки хочемо вносити певні зміни на рівні освітньої політики, але ми пропонуємо певні ресурси для того, щоб підтримати ті школи, які будуть вибрані на місцях і які зможуть бути інтегровані в оцю освітню політику на місцевому рівні. "

Наталія Софій наголошує - орієнтуючись на європейські стандарти, школа має бути відкритою системою не тільки для учнів та їх батьків, а й для громади. 

Наталія Софій, організатор проекту, директор Всеукраїнського фонду «Крок за кроком»
"Якщо діти закінчили навчання і уроки там закінчились, то школа може надавати послуги дорослим людям, виконуючи функції і клубів, і бібліотек , які дуже часто закриваються. Йдеться мова про те, щоб повернути школу до ширшої місії своєї."

У рамках реалізації проекту Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» здійснює поширення програми «Школа як осередок розвитку громади» та проводить конкурс заявок для відбору громадсько-активних шкіл у Київській, Полтавській та Рівненській областях. Заявки на участь приймаються до 30 листопада 2014 року.

Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: