Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Фільм «Школа для громади, громада для школи»

 

«А ви що, не знаєте, що таке ГАШ? Це громадсько-активна школа!» Особливість громадсько активної школи  – її адаптованість: і маленька сільська школа, і велика школа мегаполісу можуть знайти свій власний шлях розвитку за моделлю громадсько активної школи, усвідомлюючи, що школа може надавати не лише якісні освітні послуги учням, але й послуги всій громаді, разом змінюючи життя на краще.

Фільм «Школа для громади, громада для школи» створено Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта в рамках реалізації програми «Школа як осередок розвитку громади».

Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» висловлює щиру подяку колективам громадсько- активних шкіл за допомогу в створенні фільму:

  • Борівського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок» Макарівського району Київської області
  • Розкішнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ставищенського району Київської області
  • Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Полтавської міської ради
  • Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім.М.В.Остроградського

Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: