Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Наскільки ми успішні? Посібник для фасилітаторів. Доповнення до міжнародних стандартів якості діяльності громадсько-активних шкіл.

 

Посібник з фасилітації є доповненням до міжнародних стандартів якості діяльності громадсько-активних шкіл. В ньому запропоновано огляд ролей, профілів і навичок фасилітаторів, необхідних для успішного проведення самооцінювання відповідно до міжнародних стандартів. У посібнику описано етапи підготовки для забезпечення якості процедур, інструментарії фасилітатора, методи вирішення конфліктів, стратегії запобігання та втручання, етапи досягнення згоди, розвиток групи, як проводити фасилітацію з партнером (або як провести спільну фасилітацію) і як проводити фасилітацію в командних сесіях. У посібнику також наведено приклади планів розвитку громадсько-активних шкіл Боснії та Герцеговини, Росії, Чеської Республіки та України.

Завантажити файл (Насколько мы успешны_Пособие для фасилитаторов.pdf)
Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: