Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Програма «Центр соціального менеджменту»

 

Дані методичні матеріали - результат роботи команди експертів у рамках міжнародного проекту «Центри соціального менеджменту» для освітніх установ Красноярського краю. Проект реалізувався КРМО Центр «Співпраця на місцевому рівні» (Росія) у партнерстві з благодійною організацією «КонтінЮ» (Великобританія) і громадсько-просвітницьким товариством «Едукатор» (Польща).

У посібнику (в двох частинах) пропонуються розроблені навчальні модулі для навчання ініціативних груп за програмою «Центр соціального менеджменту».

У робочому зошиті (в двох частинах) пропонуються розроблені навчальні модулі для навчання ініціативних груп за програмою «Центр соціального менеджменту».

Посібник призначений для школярів, учителів, батьків, представників місцевих громад, зацікавлених у розвитку ініціатив на місцевому рівні.

Даний матеріал опубліковано за підтримки Європейського Союзу (Партнерська Програма Інституційного Розвитку - Сприяння у розвитку громадянського суспільства та місцевих ініціатив). Зміст публікації є предметом відповідальності КРМО Центр «Співпраця на місцевому рівні» і не відображає точку зору Європейського Союзу.

Завантажити файл (Программа Центр социального менеджмента_Методическое пособие_часть І.pdf) Завантажити файл (Программа Центр социального менеджмента_Методическое пособие_часть ІІ.pdf) Завантажити файл (Программа Центр социального менеджмента_Рабочая тетрадь_часть І.pdf) Завантажити файл (Программа Центр социального менеджмента_Рабочая тетрадь_часть ІІ.pdf)
Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: