Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Публікації Фонду Бернарда ван Лера в журналі "Early Childhood Matters"

14.01.2020

 

Представляємо вашій увазі статті опубліковані Фондом Бернарда ван Лера,  в журналі "Early Childhood Matters" 2019 році.  Журнал висвітлює нові ініціативи в сфері раннього дитинства інформуючи і надихаючи читачів ідеями зі всього світу. В ньому представлена різнопланова інформація від результатів прикладних досліджень й реалізацій освітніх політик до прикладів з щоденної практики педагогів, батьків, громади.

Право на переклад і розміщення матеріалів на сайті ВФ Крок за кроком надано Міжнародною Асоціацією Крок за Кроком за погодженням Фонду Бернарда ван Лера.

Повну версію журналу "Early Childhood Matters", 2019 ви можете знайти за посиланням https://earlychildhoodmatters.online/issues/early-childhood-matters-2019/

Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: