Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Навчальний посібник «Інклюзивна освіта»

19.07.2019

 

12 липня вийшов друком навчальний посібник «Інклюзивна освіта» авторства Марини Порошенко. Електронна версія розміщена на сайті Фонду Порошенка - http://poroshenko.com/data/group/21/site2-bff4eba3e5.pdf

Видання призначене для забезпечення викладання навчального курсу «Інклюзивна освіта» у закладах вищої педагогічної освіти, а також для організації післядипломної педагогічної освіти вчителів, керівників шкіл, методистів. Він також буде корисним викладачам вищих непедагогічних закладів освіти, батькам дітей з особливими освітніми потребами та усім, хто цікавиться питаннями інклюзивної освіти.

Дякуємо всім, хто протягом трьох років кожного дня наполегливо працював над втіленням у життя основних принципів інклюзивної освіти в Україні.

Відеопрезентація - за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=eIlwgoK46z0

Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: