Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Розвиваємо інклюзивну освіту в Луганській і Донецькій областях

15.01.2019

 

В межах проекту "Безпечна школа, створюємо інклюзивне середовище у закладах загальної середньої освіти Донецької і Луганської областей" у місті Краматорську (Донецька область) відбулись тренінги:

  • для команд закладів освіти з розвитку компетентностей для роботи в інклюзивному середовищі з активною участю батьків та місцевих громад. Ключові питання тренінгу: розуміння концепції інклюзивної освіти, розвиток навичок створення інклюзивного середовища, реалізації інклюзивної освітньої практики, робота в команда, залучення батьків, співробітництво з інклюзивно-ресурсними центрами.
  • для психологів була представлена тема «Позитивне батьківство», яка  передбачає подальшу роботу з групами батьків розвиваючи питання позитивного спілкування з дітьми, підтримка дитини в стресових ситуаціях, подолання конфліктів та багатьох інших питань, які можуть зацікавити батьків.

Усі набуті навички і знання педагоги перенесуть у щоденну практику роботи з дітьми та батьками.  Ми будемо висвітлювати всі заходи проекту, які відбуваються на рівні закладів освіти, створюючи простір життєвих практик українських шкіл, які розвивають інклюзивну освіту.

ВФ «Крок за кроком» висловлює щиру подяку тренерам проекту представникам Донецького обласного інститут післядипломної педагогічної освіти: Валентині Поуль, Тетяні Лопухіній, Олексію Заріцькому,  Катерині Нікітюк.

Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: