Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Цінності демократії

04.06.2018

 

Ольга Боярчук, старший викладач КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», тренер ВФ «Крок за кроком»: «Від того, наскільки кожен громадянин та громадянка усвідомить сутність, важливість та глибину цінностей демократії, залежатиме те світло, яке виведе нас на новий рівень:вільна людина – розвинене громадянське суспільство – сильна держава. Що ж для цього може зробити кожен учитель, учителька? Три простих кроки:

  1. Знати та розуміти сутність громадянської освіти.
  2. Сповідувати цінності та демонструвати особистий приклад у повсякденному житті: особистому та професійному.
  3. Сприяти розумінню та оволодінню цінностями всіма учасниками освітнього процесу, формувати компетентності через щоденну практичну діяльність.

Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: