Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Книжкова толока

20.04.2018

 

14 квітня у м. Маріуполь відбулась «Книжкова толока», під час якої всі зацікавлені гості мали змогу познайомитися із мережею «REYN-Україна». Ми щиро вдячні пані Ользі Веснянці, яка презентувала діяльність, мету та завдання мережі та запрошувала всіх небайдужих питанню ромської громади приєднуватися до нас, мережі фахівців, батьків, активістів, які опікуються ромськими дітьми раннього віку.

Під час презентації діяльності мережі до пані Ольги приєдналися колеги із Запоріжжя, Маріуполя,  Торецька. Важливими та цікавими були виступи ромських активістів/активісток з організацій «Лачо Дром» та «Сумнакуно Петало».

Також, нагадаємо, що ми завжди відкриті для всіх, хто бачить себе членом мережі. Мережа РЕЙН в Україні - це можливість професійного розвитку, набуття нових навичок та знань,це обмін досвідом та ознайомлення із кращими освітніми підходами та практиками. Мережа - це спільнота людей, які відстоюють інтереси ромської громади, ромських дітей. Мережа - це об'єднання, сила, допомога!
Приєднуйтесь до нас! Разом ми досягнемо мети!

Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: