Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

19 липня відбулося чергове засідання Дорадчої групи мережі REYN

26.07.2017

 

19 липня відбулося чергове засідання Дорадчої групи мережі REYN. Учасниками засідання були керівники неурядових організацій та благодійних фондів, представники Міжнародного фонду Відродження,  Всеукраїнського Фонду «Крок за кроком», управління освіти Ужгородської міської ради. Під час засідання  було презентовано проміжний звіт щодо діяльності мережі, а також обговорено існуючий проект Стратегії мережі на 2017-2018 рр.  Важливим питанням для обговорення стала адвокація як стратегічний напрям діяльності мережі. Учасники засідання погодилися, що темою для адвокації може бути інституалізація ромського асистента вчителя (вихователя) для забезпечення якісної освіти та додаткової підтримки в освітньому процесі для ромських дітей. Найближчим часом заплановано розроблення плану адвокаційної кампанії та здійснення перших кроків на шляху її впровадження. 

Члени Дорадчої групи обговорили питання висвітлення новин на сторінках соціальних мереж та інтернет-ресурсах, а  також покращення механізмів реєстрації членів мережі.

Важливою темою стало обговорення проведеного дослідження знань та навичок (методика IDELA) серед дітей дошкільного віку у м. Ужгород, м. Мукачево та с. Петровірівка.Особлива увага надана різниці між результатами ромських дітей та їхніх однолітків. Дорадча група запропонувала шляхи подальшого використання набутих результатів та розповсюдження інформаційних плакатів-інфографіки для всіх зацікавлених осіб.

Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: