Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

«Будемо жити, ромале!» вечір пам’яті

25.07.2017

 

2 серпня 2017 р., Бабин Яр, меморіал «Кибитка» , 18.30

До Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту ромів

 

Організатори: Циганський академічний музично-драматичний театр «Романс», Міжнародний Фонд «Відродження», Національно-культурне об’єднання «Амала»

За участю лідерів  громадських об’єднань, представників ромських осередків, артистів театру, кіно і телебачення. Головний режисер заходу Народний артист України Ігор Крикунов.

Скорботний день – Калі траш (чорний жах)  роми всього світу  відзначають 2 серпня.   Ця дата – данина пам’яті тим, хто загинув від геноциду в роки Другої світової війни. Саме в  ту «циганську ніч»   з  2 на 3 серпня в газових камерах концентраційного табору Аушвіц - Біркенау було живцем спалено близько 3 000 ромів, в тому числі дітей і старих. Вважається, що під час Голокосту від репресій загинуло від 600 тис. до 1 млн. 500 тис. ромів.                           

У 2016 році після довгих перепитій нарешті відновлено історичну справедливість і  встановлено пам’ятник ромам – жертвам трагедії в Бабиному Яру, який можна вважати «точкою відліку» масових розстрілів ромів  на території України. В перші дні, коли фашисти зайшли в Київ, три ромські табори, що проживали на Куренівці, пішли до Яру назавжди…Тож якщо Голокост – універсальна людська трагедія, то Бабин Яр – символ Голокосту в Україні.

   

НЕ БУДЕМО  БАЙДУЖИМИ!

ПРИЙДЕМО  ДО БАБИНОГО  ЯРУ  І ЗАПАЛИМО  СВІЧКИ   ПАМ’ЯТІ  В  ІМ’Я  ТИХ, ХТО ЗАЛИШИВ СВОЇ ДУШІ І ПІСНІ  ТУТ НАЗАВЖДИ

 

Виконавець: Світлана Соколова, 044 277 87 97, 097 537 51 07

Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: