Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Запрошуємо вас стати членом мережі REYN-Україна

23.04.2017

 

Запрошуємо вас стати членом мережі REYN (Romani Early Years Network) - Україна, яка створена за ініціативи Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» та за підтримки Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження», Міжнародної асоціації «Крок за кроком», програми «Раннє дитинство» Фонду відкритого суспільства.

Метою діяльності мережі є розвиток спроможностей фахівців, які працюють з ромськими дітьми віком з народження до 10 років шляхом надання можливостей для професійного розвитку, тренінгів, навчальних поїздок, міжнародних контактів тощо з питань раннього розвитку та дошкільної освіти.

Членство в мережі є безкоштовним. Ми запрошуємо усіх, хто зацікавлений стати членом мережі, написати про це на адресу admin@ussf.kiev.ua. Більше інформації про мережу ви знайдете у буклеті.

Українська мережа REYN створюється в рамках міжнародної мережі REYN, яка об’єднує подібні мережі у країнах Бельгії, Сербії, Хорватії, Угорщини та ін.

Наступні віртуальні платформи є доступними для подальшої комунікації між членами мережі – кожна з яких має різні комунікаційні функції: 

  • REYN - Україна https://www.facebook.com/REYN-Україна-1855375741342727  - це група, що може використовуватися для неформального спілкування між членами REYN.  
  • The REYN Blog reyn.blog.issa.nl – це місце, де члени міжнародної мережі можуть обмінюватися ідеями, досвідом, рефлексією щодо своєї роботи, мета якої дати кожній ромській дитині успішний старт у житті, починаючи з самого раннього віку. Для членства в цій мережі, будь ласка, звертайтесь за електронною адресою membership@issa.nl.

У разі виникнення запитань, просимо звертатися за адресою admin@ussf.kiev.ua.

З щирими вітаннями,
Елеонора Кулчар, координатор мережі REYN
Олена Глоба, координатор проекту

Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: