Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Садочок – простір дружній до дитини

25.04.2017

 

20-21 квітня 2017 року відбулася міжнародна науково-практична конференція «Садочок – простір дружній до дитини» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Міністерства освіти і науки України.

Протягом 2016-2017 років ЮНІСЕФ реалізує проект «Посилення соціальної згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб у Східній Україні» за фінансової підтримки Уряду Німеччини, яка надається через Банк розвитку KfW. Однією із складових цього проекту було проведення тренінгів «Садочок - простір дружній до дитини», спрямованих на розвиток компетенцій педагогів дошкільних навчальних закладів щодо створення емоційно безпечного, інклюзивного середовища в дитячому колективі. Тренінги проводилися Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» з грудня 2016 року по квітень 2017 року в Донецькій, Луганській, Запорізькій, Дніпропетровській та Харківській областях із залученням 2600 педагогів із 804-ох дошкільних навчальних закладів.

У конференції взяли участь понад 90 осіб,серед яких були дошкільні навчальні заклади - учасники тренінгів «Садочок – простір дружній до дитини», батьки, начальник відділу дошкільної освіти Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України, представники Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, управлінь освіти, а також міжнародні консультанти проекту.

Відкрила конференцію Юлія Найда, координатор Всеукраїнського фонду «Крок за кроком», яка у своєму привітальному слові зазначила важливість подальшого розвитку якості дошкільної освіти та забезпечення підтримки дітям внутрішньо переміщених сімей шляхом використання методик «Лялька як персона» та «Ранкові зустрічі». Із привітальним словом до учасників конференції виступила Тамара Вікторівна Панасюк, начальник відділу дошкільної освіти Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України, яка подякувала всім учасникам проекту за активну участь та небайдужість до всього, що відбувається в Україні. «Я впевнена, що цей проект допомагає вижити всім дітям, не тільки тим, хто живе на Сході, але й тим дітям, які мігрують в інші регіони, і бути просто щасливими в тому місці, де вони сьогодні проживають» - зазначила Т.В. Панасюк.

Вагомий внесок у роботу конференції зробили міжнародні експерти Ойвін Вінстром, консультант ЮНІСЕФ (Норвегія) та Зоріца Трікіч, старший менеджер проектів Міжнародної Асоціації «Крок за кроком» (Нідерланди):

Zorica Trikic. Professional Learning Communities.

Øyvind Wistrøm. Capacity Building Trainings in Life Skills Education Project.

 Під час конференції було представлено:

Команди Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської та Харківської областей поділилися досвідом впровадження проекту «Садочок – простір дружній до дитини»:

Програма конференції «Садочок – простір дружній до дитини»

Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: