Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Проект «Створення інформаційно-комунікативного центру «Контакт» – крок до розвитку громади»

09.10.2016

 

Проект «Створення інформаційно-комунікативного центру «Контакт» – крок до розвитку громади»в Глушківській ЗОШ І-ІІІ ступенів Куп’янської районної ради Харківської області

З червня 2016 року в Глушківській ЗОШ І-ІІІ ступенів стартував проект «Створення інформаційно-комунікативного центру «Контакт» – крок до розвитку громади» в рамках реалізації «Створення безпечного інклюзивного середовища в навчальних закладах і громадах» Всеукраїнського Фонду «Крок за кроком».

Протягом червня-вересня 2016 року в інформаційно-комунікативному центрі «Контакт» було проведено 4 заняття  з удосконалення навичок роботи на комп’ютері для працівників місцевих будинків культури, які оволодівають навичками створення презентацій PowerPoint, аудіотреків у програмі Nero, робота з програмою Publisher.

Проведена зустріч з майстринею бісероплетіння Ківшар Любов Анатоліївною, на якій відбулася демонстрація виробів майстрині, рекламування її творчих доробків, проведено майстер-клас для жителів села, вчителів та учнів школи.

Раз на тиждень у центрі надавалися послуги Інтернету місцевому населенню, які отримали можливість безкоштовно користуватися Всесвітньою мережею для пошуку роботи, спілкуванню з рідними тощо.

У вересні вийшов випуск громадсько-шкільної газети «Калейдоскоп», тиражем 20 примірників, на сторінках якої висвітлювалися події школи та громади. Оперативно висвітлюються всі шкільні події на сайті.

В стадії реалізації знаходиться випуск поетичної збірки. Зібрані матеріали – учні школи та мешканці громади надали свої творчі доробки. На даний час рукописи друкуються.

З метою організації змістовного дозвілля внутрішньо переміщених осіб, молоді, жителів села були організовані вечори відпочинку.

Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: