Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Виставка малюнків «Право очима дітей»

08.05.2015

 

Реалізація сучасних концепцій виховання ґрунтується на багатьох аспектах особистісно-орієнтовного розвитку, одним з яких є правове виховання. Завдання правового виховання учнів не варто розглядати як послідовні етапи право виховної роботи школи. Вирішення цих завдань здійснюється в органічній єдності та взаємозалежності в навчально-виховному процесі школи та за її межами через реалізацію конкретного змісту правового виховання.

Таким чином у грудні місяці у нашому закладі було проведено виставку малюнків «Право очима дитини». Дітям дуже сподобалося завдання і вони з радістю прийняли участь, заручившись допомогою батьків та класоводів.

В оформленні виставки брати участь вчителі та педагог-організатор Грей Н.В.

Запропоновані заходи дозволили сформувати в учнів правові почуття, виробити навички і звички правомірної поведінки, подолати в свідомості помилкові погляди та переконання, негативних навичок і звичок поведінки.

Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: