Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Екскурсія на кінноспортивну школу

08.05.2015

 

Відомо, що використання індексу інклюзіїї в організації освітнього процессу в навчальному закладі, передбачає використання всіх наявних ресурсів в оточуючому середовищі. Таким ресурсом для нас і є кінноспортивна школа.  У жовтні місяці 2014 року діти та педагоги НВК «Берізка» відвідали кінноспортивну школу, яка знаходиться в смт. Гостомель. Дітей на екскурсію супроводжували педагоги: Байбарак Н.М., Руда Л.М, Романенко В.Ю.

Спочатку нас ознайомили з територією та її мешканцями, провели інструктаж правил поведінки в школі та техніку їзди на конях. Ознайомилися з процессами догляду благородних скакунів. Найбільше учням сподобалося кататися та годувати коней. Всі залишилися у захваті від проведенного часу з тваринами.

Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: