Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Тренінг «Розвиток інклюзивної освіти шляхом використання індексу інклюзії у НВК «Берізка»

26.09.2014

 

24 вересня 2014 року відбувся семінар-тренінг для лідерської групи НВК «Берізка» на тему «Розвиток інклюзивної освіти шляхом використання індексу інклюзії у НВК «Берізка».

Метою тренінгу було ознайомлення із сутністю Індексу інклюзії як засобом розвитку навчальних закладів на основі цінностей

Тренер ВФ «Крок за кроком» Дятленко Н.М. розповіла про сутність концепції розвитку, продемонструвала на прикладах перевагу нового підходу до розуміння поняття інклюзії (інклюзія Б); стимулювала обговорення інклюзивних цінностей, на яких має ґрунтуватися сучасний розвиток навчального закладу. Учасники обговорили поняття бар’єрів,ресурсів, підтримки. Особлива увага зверталася на ознайомлення з матеріалами «Індексу інклюзії»: структурою та особливостями використання. На завершення учасники поуправлялися у використанні опитувальників та виокремленні основних проблем, які мають лягти в основу плану інклюзивного розвитку закладу.

Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: