Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Семінар-тренінг для батьків ДНЗ №138 «Розвиток навчального закладу на основі Індексу інклюзії»

28.11.2014

 

26 листопада 2014 р. у дошкільному навчальному закладі №138 відбувся семінар-тренінг, метою якого стало ознайомлення з індексом інклюзії як механізмом розвитку навчального закладу. У ході зустрічі учасники мали змогу ознайомитись  з інклюзивним цінностями,  разом попрацювати над створенням плану розвитку закладу, висловитись і обмінятись думками з питань навчання і виховання дітей.

Одна з учасниць – Півоварова Юлія Миколаївна зауважила, що такі зустрічі допомагають краще розуміти потреби власних дітей і терплячіше ставитись до інших дітей та їх батьків. Всі учасники зустрічі висловити побажання  приймати участь у подальшій співпраці.

Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: