Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Семінар-тренінг для педагогів та батьків ДНЗ № 138 «ОЗНАЙОМЛЕННЯ З КОНЦЕПЦІЄЮ РОЗВИТКУ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ НА ОСНОВІ Індексу інклюзії»

26.11.2014

 

24 листопада 2014 року для педагогів та батьків ДНЗ №138 було проведено семінар-тренінг по ознайомленню  з Індексом інклюзії. Учасники ознайомилися з поняттям інклюзія А та інклюзія Б, поговорили про цінності, на яких має ґрунтуватися розвиток навчального закладу, проаналізували структуру індексу інклюзії та означили, як можна працювати з матеріалами.

Педагоги закладу отримали можливість поглибити свої знання з питань інклюзивної освіти. Була проведена робота в групах, яка передбачала ознайомлення з інклюзивним цінностями та обговорення способів розроблення плану інклюзивного розвитку дошкільного закладу.

Особливо цікавим був момент віднаходження  ресурсів для впровадження в дію механізму співпраці між колективом закладу, батьками і різними громадськими організаціями. Учасники заходу були приємно вражені тим, яка кількість ресурсів ще недостатньо використовується.

Спільними зусиллями було виготовлено варіант образного представлення плану інклюзивного розвитку навчального плану.

Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: