Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

У дошкільному навчальному закладі №138 організовано лідерську групу з розробки та реалізації інклюзивного плану розвитку навчального закладу

02.10.2014

 

30 вересня 2014 року на базі закладу було проведено  зустріч учасників проекту з метою створення лідерської групи з розробки плану інклюзивного розвитку закладу та визначення пріоритетних напрямків роботи. Було запропоновано залучити до лідерської групи осіб, які володіють інклюзивними цінностями, готові віддавати сили і енергію на розвиток закладу, спрямовані на побудову співпраці та взаємної допомоги. Наслідком зустрічі стало створення лідерської групи, до складу якої ввійшли:

Калашник В.М. – завідувач, Курлянцева О.О. – вихователь-методист, Громико Л.І. – соціальний педагог,Чекер Я.В. – психолог,Євстратенко О.М. – вихователь, Семенко О.В. – начальник дошкільного відділу УО Дарницького району, Буберенко І.О. – директор ДРПМПК. Координатором стала вихователь-методист Курлянцева О.О.

Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: