Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

«Розвиток інклюзивної освіти шляхом використання Індексу інклюзії» у дитячому навчальному закладі №138 міста Києва

12.10.2014

 

23 вересня 2014 року в дошкільному навчальному закладі № 138 міста Києва відбувся навчальний тренінг з лідерською групою «Розвиток інклюзивної освіти шляхом використання Індексу інклюзії».

До лідерської групи ввійшли керівник дошкільного закладу Калашник Валентина Миколаївна, вихователь-методист Курлянцева Олена Олександрівна, вихователі та психологи  закладу. У якості «критичного друга» було запрошено Семенко Ольгу Володимирівну, начальника відділу з питань дошкільної освіти Дарницького районного управління освіти. Тренером була Дятленко Наталія Михайлівна, доцент Інституту післядипломної педагогічної освіти.

Учасники тренінгу ознайомились із сутністю понять «Інклюзія А» і «Інклюзія Б», проаналізували цінності інклюзивної освіти,  обговорили бар’єри, що заважають упровадженню інклюзивної освіти та ресурси, які варто залучити для їх подолання, познайомились із особливостями поєднання індексу інклюзії з навчальними програмами, планами, проектами, повчилися складати плани інклюзивного розвитку навчального закладу. На завершення тренінгу обговорено питання щодо представлення плану інклюзивного розвитку закладу для педагогів та батьків.  

Захід відбувся у рамках реалізації проекту «Розвиток інклюзивної освіти шляхом використання Індексу інклюзії в Україні, Азербайджані, Таджикистані та Монголії», що впроваджується Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки Програми «Раннє дитинство» Інституту Відкритого Суспільства.

Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: