Програма «Школа як осередок розвитку громади»
Slide
Slide
PlayPause
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Путівник «Будівництво мостів – подолання розриву»

Путівник «Будівництво мостів – подолання розриву» містить поради для вихователів закладів дошкільної освіти щодо підтримки добробуту, навчання, розвитку та інтеграції дітей-біженців та мігрантів у Греції.

Подані поради є актуальним для тисячі українських дітей, які були змушені залишити свої домівки, заклади освіти й шукати прихисток за кордоном через спричинену війну рф в Україні.

Запропоновані в цьому посібнику підходи і методики можна використовувати згідно з їхнім описом. Водночас вони можуть надихати педагогів дитячих садків та осіб, які допомагають їм у їхній роботі, і спонукати до обмірковування існуючих практик і можливостей їх удосконалення.

Завантажити Путівник «Будівництво мостів – подолання розриву» українською

 

Завантажити Путівник «Будівництво мостів – подолання розриву» англійською

Фонд в соціальних мережах

Місія Всеукраїнського фонду "Крок за кроком":

  • сприяння втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій;
  • ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях;
  • залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.