Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Діти з особливими потребами в загальноосвітньому просторі

 

Діти з особливими потребами в загальноосвітньому просторі: початкова ланка (за ред. В. І. Бондаря, В. В. Засенка). Посібник для вчителів початкових класів. — К.: — 2004. — 152 с.
У методичному посібнику представлено варіант змісту освіти (на рівні Державного стандарту спеціальної освіти) та вимоги до загальноосвітньої підготовки учнів з особливими потребами, що перебувають в умовах загальноосвітнього навчального закладу (початкова школа). Наведено також критерії оцінювання навчальних досягнень учнів з особливими потребами. Посібник адресовано, перш за все, педагогом загальноосвітніх навчальних закладів, у класах (групах) яких є діти з особливими потребами, батькам таких дітей, а також студентам педагогічних ВНЗ, всім, хто переймається проблемами навчання і виховання осіб з порушеннями психофізичного розвитку.

 

Завантажити файл (1222246616_zasenko.rar)
Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: