Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Як досягати змін

 

Як досягати змін. Посібник для батьків і педагогів з обстоювання та захисту прав дітей з особливими освітніми потребами та громадської діяльності. — Всеукраїнський фонд «Крок за кроком». К.: ФО-П Придатченко П. М., 2006. – 140 с.

Видання містить опис основних практик адвокатства або відстоювання  та захисту одного з прав усіх дітей – права на освіту та розвиток у родинному середовищі у контексті забезпечення цього права для дітей з особливими освітніми потребами та їхніх батьків, а також інші приклади громадської діяльності; подано визначення «інклюзивної освіти», «дітей з особливими освітніми потребами»; наведені конкретні приклади адвокатських практик з досвіду інклюзивних освітніх закладів; розроблено тренінговий модуль з адвокатства.
Видання призначене для батьків, педагогів, керівників освітніх закладів, викладачів вищих педагогічних закладів освіти, студентів та інших членів громадськості.

Завантажити файл (1223636535_ZMINI.zip)
Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: