Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Створення ресурсних центрів. Посібник для батьків дітей з особливими потребами.

 

Створення ресурсних центрів. Посібник для батьків дітей з особливими потребами. – Всеукраїнський фонд «Крок за кроком». К.: ФО-П Придатченко П.М., 2007. – 216 с.

Посібник створено для педагогів загальноосвітніх навчальних закладів, які працюють із дітьми з особливими потребами та їхніми батьками. Такі заклади не лише забезпечують одне з основних прав кожної дитини – право на освіту, а і стають захисниками прав та інтересів дітей з особливими освітніми потребами, а також їхніх батьків, розвиваючи модель інклюзивної освіти та надаючи необхідну підтримку самим батькам. Такі заклади стають дійсними агентами змін у місцевих громадах, об’єднуючи зусилля та ресурси державних і громадських організацій.
Посібник призначено для керівників загальноосвітніх навчальних закладів і недержавних організацій, які працюють у сфері захисту прав дітей з особливими освітніми потребами. Посібник також може використовуватися батьками, викладачами вищих  педагогічних навчальних закладів, студентами, представниками державних органів місцевого управління. Іншими зацікавленими особами.

Завантажити файл (1222245705_RESURSNI.zip)
Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: