Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

“Універсальний дизайн у громаді: простір, предмети, інформація та послуги

 

Буклет адресований працівникам місцевих органів влади, зокрема тим, що опікуються питаннями містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, соціального захисту, освіти охорони здоров’я тощо. Також буклет буде корисним архітекторам, дизайнерам, спеціалістам з комунікації, маркетологам, управлінцям,  тим, чия професійна діяльність пов’язана з наданням інформації та сферою  послуг, а  також усім, хто цікавиться питаннями універсального дизайну.
Публікацію розроблено в рамках програми «Інклюзія в громадах», яка виконується у межах Проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури, УФСІ VI»

Завантажити файл (UniversalDesign-ItemsSpaceInfoServices_Brochure_Web_1.pdf)
Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: