Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Інклюзивний ресурсний центр: досвід проекту

 

Інклюзивний ресурсний центр: досвід проекту / Під заг. ред. Софій Н. З., – К.: ТОВ «Видавничий дім «Плеяди», 2015. – 76 с.

У посібнику «Інклюзивний ресурсний центр: досвід проекту» представлено досвід діяльності інклюзивних ресурсних центрів, створених за підтримки проекту «Інклюзивна освіта: крок за кроком». Читачі познайомляться з міжнародним та українським досвідом підтримки інклюзивного навчання шляхом розвитку надання інформаційних, консультативних, навчальних, навігаційних та інших послуг інклюзивними ресурсними центрами (ІРЦ) міст Києва, Вінниці, Черкас і Рівне.

Посібник адресовано педагогічним працівникам, працівникам органів управління освітою, батькам дітей з особливим освітніми потребами, здобувачам і викладачам системи вищої педагогічної освіти та всім зацікавленим тематикою інклюзивної освіти.

Завантажити файл (Інклюзивний ресурсний центр досвід проекту.pdf)
Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: