Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Особливі діти в умовах загальноосвітньої школи (досвід закладів освіти Дніпровського району м. Києва)

 

У посібнику представлено статті педагогів Дніпровського району м. Києва з досвіду організації роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивних та спеціальних навчальних закладів, методичні та психологічні поради, а також подано добірку фрагментів уроків та логопедичних занять в інклюзивних та спеціальних класах.

Матеріали, представлені в посібнику, будуть корисні для керівників навчальних закладів, педагогів, слухачів курсів підвищення кваліфікації, а також усім, хто опікується питаннями інклюзивної освіти.

Завантажити файл (Osoblivi_ditu_Posibnuk_2015.pdf)
Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: