Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Навчальний курс «Професійна діяльності асистента вчителя в інклюзивному класі»: стартує програма та методичний супровід

 

Дятленко Наталія Михайлівна. Навчальний курс «Професійна діяльності асистента вчителя в інклюзивному класі»: стартує програма та методичний супровід / Управління освітою: часопис для керівників освітньої галузі. – 2014. - №337) – с. 5-7.

У статті проаналізовано навчально-методичний посібник «Професійна діяльність асистента учителя в інклюзивної діяльність» (загальна редакція М.Войцехівський, Н.Софій, Н.Дятленко), що включає навчальну програму курсу з однойменною назвою та методичний супровід до її реалізації.

Завантажити файл (Дятленко Н.М..PDF)
Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: