Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Перехід від послуги раннього втручання до дошкілля

 

У посібнику представлено досвід організації та реалізації програми переходу, отриманий у співпраці команд раннього втручання, батьків, представників закладів дошкільної освіти, управлінців, експертів з інклюзивної й дошкільної освіти.

Багато рекомендацій, запропонованих у цьому посібнику, були випробувані на практиці центрами раннього втручання і дошкільними установами — учасниками проєкту, що реалізовувався протягом 2017–2020 років Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» спільно з Благодійним фондом «Інститут раннього втручання» (м. Харків) та Реабілітаційним центром «Джерело» (м. Львів) за підтримки програми «Раннє дитинство» Фонду відкритого суспільства (Лондон) і Міністерства освіти і науки України

Завантажити файл (Перехід_анонс.pdf)
Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: