Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу № 138 Дарницького району м. Києва

Контактна інформація:

Директор: Калашник Валентина Миколаївна

Адреса: м. Київ, вул. Ревуцького, 7-Б

Контактний телефон: (044) 560-33-21

Електронна адреса:

Веб-сайт:

 

Інформація про навчальний заклад та його участь у проекті

Дошкільний навчальний заклад № 138 комбінованого типу (групи загального розвитку, групи для дітей із загальним недорозвитком мовлення – 6, інклюзивна група – 1) діє на підставі Закону України «Про дошкільну освіту», Базового компоненту дошкільної освіти в Україні, Статуту та діючих нормативно-правових документів і програм.

Колектив закладу успішно працює за напрямом психолого-педагогічного проектування діяльності дошкільників екологічного спрямування (заклад є базовим в районі з питань екологічної освіти), намагаємось долучатись до передового педагогічного досвіду. Використовуємо в роботі освітні технології, намагаємось йти в ногу з часом.

Також специфікою нашого закладу є те, що у нас навчаються і виховуються діти із важкими порушеннями мовлення та діти із Синдромом Дауна. Для роботи створені необхідні умови (спеціально облаштовані логопедичні кабінети), працюють вчителі-логопеди, дефектолог, психолог, соціальний педагог та інші фахівці. Участь у проекті є дуже цікавою для нас, оскільки він дозволяє створити коло однодумців, залучити представників різних представників громадськості, визначити напрямок розвитку закладу.

Чи є поблизу закладу річка і як вона називається?

Поблизу закладу розташоване озеро «Сонячне», що дозволяє здійснювати прогулянки до водойми.

Що є основою для участі закладу в проекті? Чи знають про участь у проекті місцеві органи управління, директори інших закладів, персонал, діти, сім`ї?

Можливість поглибити знання педагогів і батьків, використання особистісно зорієнтованої моделі навчання і виховання дітей, розвиток закладу відповідно до вимог сучасності.

Які основні зміни відбулися у закладі за останні два роки?

  • було відкрито інклюзивну групу для дітей із Синдромом Дауна та 1 групу для дітей із важкими порушеннями мовлення;
  • завдяки сприянню Департаменту освіти маємо можливість використовувати в роботі ІКТ-технології (смарт-дошку);
  • на базі закладу проводяться різноманітні районі та міські заходи; створюється бібліотечний ресурс;
  • започатковано проведення родинного фестивалю «Осіння палітра».

Якими є три найбільші проблеми у розвитку закладу?

  • Матеріально-технічна база потребує систематичного переоснащення (наприклад, підлога ігрових майданчиків).
  • Велика кількість дітей, які бажають перебувати в ДНЗ (особливо тих, які потребують корекційної роботи), значно перевищує проектну потужність;
  • Модернізація спортивного майданчику (оснащення та покриття стадіону).

Чи має заклад план розвитку навчального закладу? Якщо так, яким чином він розроблявся?

Так,заклад має план розвитку навчального закладу. В його розробці приймали участь адміністрація садочку, наші батьки, вихователі та представник управління освіти (Семенко О.В.).

Якими є стосунки між навчальним закладом і сім`ями?

Стосунки намагаємось будувати партнерські, доброзичливі, враховуємо побажання батьків у роботі. В кожній групі є «Скринька побажань і пропозицій».

Наскільки відчувають себе ті, хто працює у закладі, частиною спільноти?

Наш колектив достатньо сталий, люди працюють роками, але дуже активні, творчі, наполегливі. Кожен намагається привнести щось цікаве (наприклад, разом створюємо дизайн інтер’єрів груп та приміщень, кожен має можливість висловитись з приводу якогось питання, у проведенні заходів бере участь весь колектив).

Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу № 138 Дарницького району м. Києва

Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: