Місія Всеукраїнського
фонду "Крок за кроком"
сприяти втіленню освітніх реформ з реалізації особистісно-орієнтованої, інклюзивної освітньої моделі з активним залученням сімей і громад, шляхом проведення тренінгів для освітян, батьків, представників громадських організацій; ініціювання та реалізації проектів, спрямованих на забезпечення рівного доступу до якісної освіти для усіх дітей, у тому числі дітей з особливими потребами, дітей – представників етнічних та національних меншин, сімей, які опинились у кризових ситуаціях; залучення сімей і громади до освітнього та управлінського процесів.
Місія Фонду виконується шляхом реалізації програм:
Сайти проектів Фонду
Facebook
Тендерні оголошення

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад «Берізка» Бучанської міської ради Київської області

Контактна інформація:

Директор: Драчевська Людмила Миколаївна

Адреса: Київська область, м. Буча, вул. Кірова, 13

Контактний телефон: (04597)90-157

Електронна адреса: nvkberizka1@ukr.net

Веб-сайт: http://berizka-nvk.pp.ua/index.php/home

План інклюзивного розвитку навчального закладу

 

Інформація про навчальний заклад та його участь у проекті

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад «Берізка» в місті Буча Київської області є єдиним закладом освіти, який опікується дітьми віком від 2-х до 10-ти років. Заклад відвідують діти раннього, дошкільного та молодшого шкільного віку. Це є позитивним у збереженні наступності у вихованні та навчанні дітей, безболісної адаптації дошкільнят до шкільного навчання, а також у результативній співпраці вихователів ДНЗ та вчителів початкової школи. Історію наш заклад має давню, але він на кожному етапі розвитку – є сучасним: знаходиться у постійному пошуку по вдосконаленню організації навчально-методичної роботи як з педагогічним колективом, так і з дітьми. Починаючи з 1994 року є постійним учасником міжнародних проектів, започаткованих Всеукраїнським фондом «Крок за кроком».

Чи є поблизу закладу річка і як вона називається?

Поблизу закладу знаходиться штучне озеро. У 70-х роках 19 ст. на цьому місці видобували глину для Ірпінського цегляного заводу. Коли видобування припинилося, утворилося озеро, яке з кожним роком стає все привабливішим для відпочинку. Місцеві жителі називають його кар’єром.

Що є основою для участі закладу в проекті? Чи знають про участь у проекті місцеві органи управління, директори інших закладів, персонал, діти, сім`ї?

Основою для участі закладу в проекті є те, що педагоги мають певний досвід роботи щодо залучення дітей з особливими потребами до груп та класів. Також у місті є потреба для навчання і виховання у загальноосвітніх закладах різних дітей. Місцеві органи управління та громада нашого міста знають про роботу НВК «Берізка» у даному проекті.

Які основні зміни відбулися у закладі за останні два роки?

Заклад освіти став більш відкритим та демократичним. Є певні практичні напрацювання в напрямі розвитку інклюзивної освіти. Знаходимося в процесі створення інклюзивного середовища.

Якими є три найбільші проблеми у розвитку закладу?

  • Матеріальне забезпечення.
  • Переповнення груп ДНЗ.
  • Недостатнє забезпечення закладу спеціальними педагогами, програмно-методичною літературою, відповідними навчальними посібниками.

Чи має заклад план розвитку навчального закладу? Якщо так, яким чином він розроблявся?

Заклад має план розвитку, який був розроблений творчою групою.

Якими є стосунки між навчальним закладом і сім`ями?

Заклад тісно співпрацює з родинами дітей (для батьків проводяться дні відкритих дверей, консультації, семінари, батьківські збори, тренінги, проводиться анкетування тощо).

Наскільки відчувають себе ті, хто працює у закладі, частиною спільноти?

Всі, хто працюють у закладі, відчувають себе комфортно, частково отримують підтримку від органів місцевої влади та громадськості.

Пам'ятник_на_території_садиби_родини_Булгакових,_Буча

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад «Берізка» Бучанської міської ради Київської області

Ім'я:
E-mail:
Ваше ім'я*:
Ваш E-mail*:
Організація:
Ваш телефон:
Тема листа*:
Зміст листа*: